Ac Milan News

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Ac Milan News – Forumi më i madh shqiptar që i dedikohet klubit Italian më të trofeshëm në botë me një fjalë forum i Rossonerëve Shqiptarë.Këtu diskutohet për lojtarët në përgjithësi , historinë e klubit , transferet e lojtarëve , për ndeshjet , mund të gjesh lajmet më të reja dhe gjithashtu foto , dizajne apo video apo gjithqka që ka të bëjë me klubin Ac Milan.

Comments

Write a comment

*